درباره ما

گروه فنی تزاچ با تجربه چند ساله و با بهره گیری از تکنسین های مختصص و با تجربه سعی دارد خدمات مربوط به چاه و فاضلاب را با استفاده از تجهیزات و لوازم مدرن به مردم عزیز ارائه کند.

خدمات رسانی تزاچ شامل هر نوع چاه و یا هر گونه لوله مانند لوله های آهنی ، پلیکا و چدنی با سایزهای مختلف (بازه اندازه ایی یک تا 30 اینچ) خواهد بود.

این مرکز فنی سرویس های گوناگونی را ارائه می کند. در ساختمان قدیمی و حتی مجتمع های نوساز مشکل ترکیدگی و شکستگی لوله های آب و فاضلاب دیده می شود. تکنسین های تزاچ با استفاده لوازم و تجهیزات روز دنیا در خدمت شما هستند تا این مشکل را شناسایی و آن را مرمت کنند.

گاهی اوقات گرفتگی لوله شدت پیدا می کند و باز کردن راه لوله فعالیت مشکلی خواهد شد و نیاز است تا یک کارشناس این کار را انجام دهد. گروه بازرسی تزاچ با استفاده از دستگاه خاص چرخشی در کوتاه ترین زمان دیواره لوله را از ضایعات پاک خواهد کرد.

دیگر تجهیزات مورد استفاده مجموعه تزاچ برای باز کردن لوله ها ، دستگاه متراکم کننده هوا و سیستم واترجت (فشار آب قوی) است.

دستگاه متراکم کننده هوا با وارد کردن فشار بالای هوا به داخل لوله باعث باز شدن لوله می شود. البته باید توجه کرد که هر نوع جنس و قطر لوله میزان معینی از فشار هوا را تحمل می کنند و در صورت ازدیاد فشار لوله های شکسته خواهد شد.

سیستم واترجت آب را با فشار بسیار بالا به داخل لوله ها هدایت می کند و امکان باز کردن لوله های گرفته شده با سنگ را هم دارد. این روش هزینه بالایی دارد.

بعضی از مجتمع ها و منازل این مشکل را دارند که هنوز به سیستم فاضلاب شهری متصل نشده اند. پیشنهاد گروه فنی تزاچ حفر چاه عمیق است. پس از حفر چاه توسط گروه فنی باید بررسی شود که آیا نوع خاک و شرایط لایه های زیرین به گونه ایی است که آب را جذب کند.

اگر پس از بررسی های کارشناسانه این موضوع روشن شد که خاک جاذب آب و رطوبت نیست و یا این که سطح آب های زیر زمینی بالا است می بایست از تکنیک تانک سپتیک استفاده کرد. ابتدا باید با عمق مشخص چاه را حفر کرد و سپس یک تانکر بزرگ از جنس مواد ویژه و بتون مصلح در چاه قرار می گیرد. توجه داشته باشید که پس از مدتی  این تانکر پر شده و نیاز به تخلیه خواهد داشت.

امروزه از این تکنیک  در کارگاه ها ، ویلا ها ، هتل های و مجتمع های تفریحی و توریستی مورد استفاده قرار می گیرد.

توجه داشته باشید که چاه ها پس از مدتی نیاز به تخلیه شدن دارند. چند نشانه وجود دارد که اگر شما آن ها را مشاهده کردید باید با مرکز فنی تخلیه چاه تماس بگیرید تا عملیات را هر چه سریع تر آغاز کنند.

این نشانه ها عبارتند از :

  1. خیس شدن سطح موزاییک در چاه هایی که در محیط باز حفر شده باشد.
  2. بالا آمدن سطح آب در هنگام مصرف به دلیل گرفتگی ناگهانی
  3. گرفتگی چاه سرویس بهداشتی و جمع شدن آب
  4. دیده شدن حشرات موذی مانند سوسک در راه های خروجی چاه
  5. استشمام بوی نامطبوع در سرویس بهداشتی و محل کفشو

اگر مکان شما خاک شنی دارد باید توجه کنید که تخلیه چاه چاره ساز نخواهد بود چون احتمال دارد کف مواد شوینده ، فضولات و چربی ها به دیواره چاه نشت کنند پس لازم خواهد بود که فرایند لایروبی چاه نیز انجام شود.

روش های مورد استفاده  در مرکز فنی تزاچ استفاده از پمپ های پیشرفته تک فازی و 3 فازی و هم چنین تانکرهای جدید تخلیه است.

بو نامطبوع فاضلاب بعضی از مردم مناطق تهران را ناراحت کرده است. این بو ناشی از انتشار گاز سمی سولفید هیدروژن یا به اصطلاح عامیانه گاز فاضلاب است. برای تشخیص چرایی و رفع این مشکل گروه فنی تزاچ در خدمت شما هستند.

گاهی اوقات دیده می شود که حمام ، آشپزخانه و سرویس بهداشتی منازل نم می گیرند. این مشکل مهم است چون در مرور زمان باعث آسیب به دیواره ها ، کف و استحکامات ساختمان خواهد شد. تکنسین های تزاچ در خدمت شما هستند تا با استفاده از تجهیزات پیشرفته مکان دقیق نشت آب را شناسایی و تعیمرات لازم را انجام دهند.

نگران نباشید گروه تزاچ فعالیت های مربوط به امور بازسازی مانند نقاشی ، کاشی و سرامیک را پس از تعمیر سیستم لوله کشی انجام خواهد داد. در صورت درخواست مشتری از عایق های رطوبتی هم در سیستم لوله کشی استفاده خواهد.

اگر قصد دارید که سرویس بهداشتی فرنگی را جایگزین سرویس بهداشتی معمولی کنید گروه فنی تزاچ بدون تخریب گسترده و با استفاده های حلقه های مومی و اتصال بیده سرویس بهداشتی فرنگی این فعالیت را برای شما انجام می دهد.